close

Grizzly / Red Machine (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Thriller
Gdy potężny niedźwiedź zaczyna zabijać miejscową ludność, do lasu wyrusza policjant, którego żona oraz młodszy brat wędrują po okolicy. Do odstrzelenia niebezpiecznego zwierzęcia wynajęty zostaje również łowca, którego z braćmi łączy kilka nieprzyjemnych incydentów z przeszłości.
Ocen film:
Wczoraj, 17:25 |   Wyświetleń: 84   |   Dodane komentarze (0)  

War of The Arrows / Choi-jong-byeong-gi Hwal (2011) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Historyczne
Pierwsza połowa XVII wieku. Podczas mongolskiej inwazji na Koreę, żołnierze uprowadzają Ja-in w dniu jej zaślubin. Jej brat, Nam-Yi, świetny łucznik, chce uratować siostrę z niewoli...
Ocen film:
28-02-2015, 08:46 |   Wyświetleń: 194   |   Dodane komentarze (0)  

Rurôni Kenshin Kyôto Taika-hen (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dramat, Historyczne

Kiedy Makoto planuje obalenie rządów, Kenshin musi złamać swoją przysięgę i ponownie stanąć do walki, tym razem w obronie całego narodu.

Ocen film:
28-02-2015, 08:27 |   Wyświetleń: 84   |   Dodane komentarze (0)  

Skyfall (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja
Po ataku na siedzibę MI6, M zostaje zmuszona do przeniesienia działalności do podziemnego centrum. Jej każdy krok śledzi nowy przewodniczący Komitetu Wywiadu i Bezpieczeństwa, Mallory. M może zaufać tylko Bondowi. Bez względu na konsekwencje, 007 będzie musiał wytropić i zniszczyć zagadkowego przeciwnika. Z pomocą agentki Eve Bond podąża tropem tajemniczego i bezwzględnego Raoula Silvy. Z czasem zaczyna odkrywać motywy jego działań.
Ocen film:
27-02-2015, 13:01 |   Wyświetleń: 305   |   Dodane komentarze (0)  

300: Początek imperium / 300: Rise of an Empire (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat
Film "300: Początek imperium" na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera pt: "Kserkses", nakręcony w stylu hitu kinowego "300", to kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający — tym razem w scenerii bitwy morskiej — historię greckiego generała Temistoklesa, który próbuje zjednoczyć Grecję, idąc na bitwę, która zmieni bieg wojny.
"300: Początek imperium" ukazuje losy Temistoklesa stającego przeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses, śmiertelnik obdarowany boskimi siłami, oraz Artemizja, mściwa dowódczymi perskiej floty morskiej.
Ocen film:
27-02-2015, 12:59 |   Wyświetleń: 428   |   Dodane komentarze (0)  

Niemożliwe/ Impossible (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Thriller
Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe piekło. Pewnego dnia, nad ranem, od strony morza dochodzi przerażający huk. Maria, Henry i wszyscy mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu. W chwilę później cała plaża, budynki i znajdujący się na niej ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.
Ocen film:
27-02-2015, 12:54 |   Wyświetleń: 466   |   Dodane komentarze (0)  

Iron Man 3 (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – "Iron Man 3". Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?
Ocen film:
27-02-2015, 12:52 |   Wyświetleń: 266   |   Dodane komentarze (0)  

Snitch (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Thriller
Dwayne Johnson ("W pogoni za zemstą"), Susan Sarandon ("Klient") i Barry Pepper ("Władza") w opartym na faktach filmie scenarzysty "Drogi do szczęścia". Właściciel firmy budowlanej John Matthews (Dwayne Johnson) dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi niewspółmierny do winy wyrok – 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą  agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej (Susan Sarandon) postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest potwornie niebezpieczna – aby ratować syna, John stawia na szali własne życie.
Ocen film:
27-02-2015, 12:50 |   Wyświetleń: 591   |   Dodane komentarze (0)  

Sztanga i cash / Pain And Gain (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Komedia
Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times", którego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.
Ocen film:
27-02-2015, 12:47 |   Wyświetleń: 637   |   Dodane komentarze (0)  

Need for Speed (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja
Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.
Ocen film:
27-02-2015, 12:45 |   Wyświetleń: 257   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.