John Wick (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Thriller
John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach...
Ocen film:
22-01-2015, 12:35 |   Wyświetleń: 1103   |   Dodane komentarze (0)  

Outcast (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja

Kiedy następca tronu staje się celem zamachu starszego brata, do pomocy rusza legendarny bojownik.

Ocen film:
22-01-2015, 12:28 |   Wyświetleń: 374   |   Dodane komentarze (0)  

Oldboy. Zemsta jest cierpliwa / Oldboy (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Thriller

Joe Doucett z nieznanych sobie powodów zostaje porwany i uwięziony. Nie wie kto jest jego oprawcą ani jakie ma wobec niego zamiary. Po 20 latach niewoli niespodziewanie zostaje wypuszczony. Owładnięty obsesyjną żądzą zemsty próbuje odkryć jakie siły stały za jego cierpieniem. Domyśla się, że niewola była formą kary, ale nie wie za jakie winy. Nie wie także, że uwolnienie jest kolejnym etapem okrutnego planu.

Ocen film:
16-01-2015, 12:47 |   Wyświetleń: 749   |   Dodane komentarze (0)  

John Wick (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Thriller

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach...

Ocen film:
16-01-2015, 12:44 |   Wyświetleń: 1363   |   Dodane komentarze (0)  

Wojownicze żółwie ninja / Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) - Lektor / PL HD

Kategoria : Akcja, Komedia, Sci-fi
Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.
Ocen film:
16-01-2015, 12:42 |   Wyświetleń: 493   |   Dodane komentarze (0)  

Liga Sprawiedliwości: Tron Atlantydy / Justice League: Throne of Atlantis (2015) - Czytany

Kategoria : Animowane, Akcja
Podczas gdy Orm i Black Manta przygotowują się do ataku na świat znajdujący się na powierzchni Ziemi, po bitwie z siłami Apokolips w „Justice League: War”, które miały śmiertelne konsekwencje dla Atlantydy, królowa zaginionej, podwodnej cywilizacji wyrusza na poszukiwania swojego drugiego syna, przyrodniego brata Orma, Arthura. Żyjący na powierzchni i nie rozumiejący swoich mocy, Arthur Curry robi pierwsze kroki w kierunku swojego przeznaczenia, zostania Aquamanem. Łączy siły z Justice League, aby uratować i zjednoczyć wszystkich ludzi na świecie.
Ocen film:
16-01-2015, 12:34 |   Wyświetleń: 501   |   Dodane komentarze (0)  

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 / The Hunger Games: Mockingjay Part 1 (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland. Po raz pierwszy w „Igrzyskach śmierci”, w jednej z kluczowych ról, zobaczymy Julianne Moore. Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.
Ocen film:
7-01-2015, 13:26 |   Wyświetleń: 2415   |   Dodane komentarze (0)  

Litewski przekręt / Redirected (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Thriller
Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.
Ocen film:
5-01-2015, 14:22 |   Wyświetleń: 670   |   Dodane komentarze (0)  

Brudny szmal / The Drop (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat
Thriller zrealizowany przez Michaela R. Roskama ("Głowa byka") na podstawie opowiadania Dennisa Lehane'a, autora "Wyspy tajemnic" i "Rzeki tajemnic".
Barman z podrzędnego lokalu w podejrzanej dzielnicy Nowego Jorku uwikłany jest w proceder prania brudnych pieniędzy lokalnej mafii. Gdy część pieniędzy pada łupem złodziei podczas rabunku, na jaw wychodzą pilnie strzeżone sekrety z przeszłości i zaskakujące motywacje działań bohaterów. Ostatnia rola zmarłego w 2013 roku Jamesa Gandolfini, niezapomnianego bohatera serialu TV "Rodzina Soprano".
Ocen film:
5-01-2015, 14:20 |   Wyświetleń: 3135   |   Dodane komentarze (0)  

Udając gliniarzy / Lets Be Cops (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Komedia
"Udając gliniarzy" to klasyczna komedia o kumplach-gliniarzach, tyle że główni bohaterowie nie są policjantami. Justin Miller (Damon Wayans Jr.) i Ryan O'Malley (Jake Johnson) przyjaźnią się od dziecka. Odkąd skończyli szkołę, ich życie stoi w miejscu. Wszystko się zmienia, gdy idą na imprezę. Wkładają mundury policyjne i robią furorę. Kiedy okazuje się, że zostali zaproszeni na przyjęcie pod krawatem, a nie imprezę przebieraną, idą na miasto. Kobiety do nich lgną, rozrabiaki słuchają ich poleceń, a barmani dają drinki na koszt firmy - wszystko dlatego, że biorą ich za policjantów. Kiedy Ryan kupuje na eBayu radiowóz, koguta i skaner radiowy, maskarada się rozkręca.
Ocen film:
5-01-2015, 14:18 |   Wyświetleń: 2688   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.