close

Litewski przekręt / Redirected (2014)

Kategoria : Akcja, Komedia, Thriller
Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.
Ocen film:

18-08-2015, 20:21 | Wyświetleń: 552   

Zrodzona z Wojny / Born of War (2013)

Kategoria : Akcja
Korytarz wachański, rok 1988. W trakcie afgańskiej wojny między mieszkańcami a najeźdźcami młoda Angielka Daphne zostaje oskarżona o zamordowanie chłopca z lokalnego plemienia. Znajdując się w sytuacji, która ją przerasta, zmuszona jest do ucieczki...
Ocen film:

17-08-2015, 18:33 | Wyświetleń: 611   

Wyścig po Życie / Getaway (2013)

Kategoria : Akcja
Dramatyczny wyścig po życie ukochanej kobiety. Były kierowca rajdowy (Ethan Hawke) dostaje tajemnicze zadanie do wykonania. Od tej chwili desperacko walczy z czasem i porywaczami - jeśli zawiedzie, jego żona zginie.
Ocen film:

16-08-2015, 21:42 | Wyświetleń: 566   

Skin Trade (2014)

Kategoria : Akcja
Gdy serbski szef mafii, Viktor Dragovic (Ron Perlman), zabija rodzinę nowojorskiego detektywa, Nicka Cassidy'ego (Dolph Lundgren), ten postanawia się zemścić. W tym celu udaje się do Tajlandii, gdzie spotyka kolegę po fachu, Tony'ego Vitayakula (Tony Jaa). Razem planują zniszczyć siatkę handlarzy ludźmi, by powstrzymać i zakończyć przestępczy precedens Viktora.
Ocen film:

16-08-2015, 20:05 | Wyświetleń: 710   

Wszystko Stracone / All is Lost (2013)

Kategoria : Akcja, Dramat
Po przebudzeniu bezimienny żeglarz (Robert Redford), który wybrał się na samotny rejs po Oceanie Indyjskim, zauważa że jego statek zderzył się z kontenerem i zaczyna powoli nabierać wody. Pomimo nabytego doświadczenia a także skutecznego załatania dziury w kadłubie, ledwo udaje mu się przetrwać sztorm. Rozpoczyna się desperacka walka o życie.
Ocen film:

16-08-2015, 19:28 | Wyświetleń: 406   

Na Skraju Jutra / Edge of Tomorrow (2014)

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Rasa obcych przypuściła bezlitosny atak na Ziemię i rozpanoszyła się niczym pszczeli rój, niszcząc doszczętnie całe miasta. Tylko żołnierz, który został zamknięty w pętli czasu, może ją unicestwić.
Ocen film:

16-08-2015, 19:09 | Wyświetleń: 680   

Vice Korporacja Zbrodni / Vice (2015)

Kategoria : Akcja, Thriller, Sci-fi
Vice rozgrywa się w futurystycznym świecie, gdzie bogaci mają możliwość uczęszczania do resortów, w których mogą spełniać najmroczniejsze fantazje. Wszystko dzięki robotom, których pamięć jest co noc resetowana.
Ocen film:

16-08-2015, 13:20 | Wyświetleń: 805   

Gorący Pościg / Hot Pursuit (2015)

Kategoria : Akcja, Komedia

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jej totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale ich zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy dotrą przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego – dogadać się.

Ocen film:

15-08-2015, 21:35 | Wyświetleń: 1063   

Ocalona / Survivor (2015)

Kategoria : Akcja, Thriller
Zagraniczny oficer służb specjalnych, oskarżony o przestępstwa, których nie popełnił, próbuje zapobiec zamachowi terrorystycznemu w Nowym Jorku.
Ocen film:

15-08-2015, 20:52 | Wyświetleń: 664   

Gunman: Odkupienie / The Gunman (2015)

Kategoria : Akcja, Thriller
John Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.
Ocen film:

15-08-2015, 20:48 | Wyświetleń: 742   

Red 2 (2013)

Kategoria : Akcja, Komedia
Kontynuacja wielkiego hitu o grupie bardzo doświadczonych agentów, którzy raz udowodnili już światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i każdego kto jej zagraża zlikwiduje lekko, łatwo i przyjemnie. Emerytowany agent CIA Frank Moses (Bruce Willis) znów zmuszony jest skrzyknąć swą wyjątkową ekipę, by ruszyć tropem zaginionej głowicy nuklearnej najnowszej generacji, która w niepowołanych rękach grozi zagładą. Grupa emerytowanych, ale wciąż śmiertelnie niebezpiecznych zawodowców trafi do Londynu, Paryża i Moskwy, gdzie w drogę wejdą im zabójczo piękna Catherine Zeta-Jones.
Ocen film:

15-08-2015, 20:46 | Wyświetleń: 499   

Red(2010)

Kategoria : Akcja, Komedia
Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) to emerytowani agenci specjalni CIA. Znają największe tajemnice i spiski narodowe, przez co znajdują się na celowniku agencji. Po tym jak zostają wrobieni w zamach, muszą reaktywować stary zespół, by ujść z życiem przed polującymi na nich agentami. Chcąc oczyścić własne imię i zdemaskować oprawców, postanawiają wyruszyć w misję niemal niemożliwą. Włamując się do poszczególnych placówek CIA, krok po kroku, zdobywają informacje na temat największego spisku rządowego w dziejach ludzkości. Drużynie starych zapaleńców pomagać będzie przyjaciółka Franka - Sarah (Mary-Louise Parker).
Ocen film:

15-08-2015, 20:19 | Wyświetleń: 402   

Ścigani / Wanted (2008)

Kategoria : Akcja
Młody mężczyzna dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan. Pod jego okiem chłopak przechodzi trening, który ma sprawić, że zajmie miejsce swojego ojca.
Ocen film:

15-08-2015, 16:30 | Wyświetleń: 1877   

W sieci kłamstw (2008)

Kategoria : Akcja, Thriller
Agent CIA Roger Ferris tropi niebezpiecznego terrorystę. Jego przełożony Ed Hoffman kontroluje każdy etap operacji.
Ocen film:

15-08-2015, 16:28 | Wyświetleń: 324   

Pogromcy Korporacji / Bounty Killer (2013)

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Rządy upadły, światem rządzą korporacje. Z popiołów rodzi się Rada Dziewięciu będąca strażnikiem prawa i porządku.
Ocen film:

15-08-2015, 13:18 | Wyświetleń: 302   

W ciemność Star Trek / Star Trek Into Darkness (2013)

Kategoria : Akcja, Fantasy
Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.
Ocen film:

15-08-2015, 13:15 | Wyświetleń: 5042   

Imperium robotów. Bunt człowieka / Robot Overlords (2014)

Kategoria : Akcja, Sci-fi
W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele postanawiają skorzystać z okazji i rzucić wyzwanie maszynom. Opuszczają miasto i wyruszają na poszukiwanie zaginionego ojca Seana – wojskowego pilota Danny’ego (Steven Mackintosh). Tropem bohaterów podąża diaboliczny Pan Smythe (Ben Kingsley) – zdrajca na usługach sztucznej inteligencji. Gdy wszystko wydaje się stracone, a pogoń jest tuż tuż, Sean odkrywa w sobie niezwykłą moc, która może zadecydować o wyniku nadchodzącej batalii ludzi z robotami.
Ocen film:

14-08-2015, 23:39 | Wyświetleń: 1256   

Zbuntowana / Insurgent (2015) - Lektor

Kategoria : Akcja, Sci-fi, Romans

Nastoletnia Beatrice Prior w imię miłości porzuciła uporządkowany świat i teraz, naznaczona piętnem Niezgodnej, musi zmagać się z konsekwencjami swojej decyzji. Podjęta przez nią walka może mieć wpływ nie tylko na jej osobistą przyszłość, ale także wstrząsnąć posadami otaczającego świata. O ile oczywiście  uda jej się udźwignąć spoczywające na niej brzemię, by w ogarniętym wojną domową świecie zdać niespodziewany i trudny egzamin dojrzałości. A jednocześnie nie utracić tego, na czym zależy jej najbardziej.

Ocen film:

14-08-2015, 18:18 | Wyświetleń: 3817   

Antman (2015)

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Biochemik doktor Hank Pym, korzystając ze swojego ostatniego odkrycia - subatomowych cząsteczek - tworzy formułę pozwalającą zmienić rozmiar. Testuje ją po raz pierwszy na sobie, ale ta próba nie odnosi sukcesu. Nieoczekiwanie, jako skutek uboczny eksperymentu, powstaje narzędzie pomagające komunikować się z owadami, a nawet je kontrolować.
Ocen film:

12-08-2015, 20:31 | Wyświetleń: 991   

AVENGERS: CZAS ULTRONA / AVENGERS: AGE OF ULTRON (2015)

Kategoria : Akcja, Sci-fi
Agencja S.H.I.E.L.D została rozwiązana, a Avengersi są mocno zmęczeni ciągłą walką ze złem. Tony Stark tworzy więc Ultrona - zaawansowaną sztuczną inteligencję, która ma samodzielnie oceniać i eliminować zagrożenia. Avengersi nie zaznają jednak spokoju na długo, ponieważ Ultron uznaje ludzi za największe z możliwych zagrożeń.
Ocen film:

12-08-2015, 19:05 | Wyświetleń: 1006   

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialności prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie s± umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadz±ce do nich. www.Film-box.pl