close

22 Minuty / 22 minut (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja
Kiedy rosyjski tankowiec zostaje porwany przez somalijskich piratów na Morzu Arabskim, akcji wyzwolenia podejmuje się nowicjusz Sanya.
Ocen film:
Dzisiaj, 08:41 |   Wyświetleń: 41   |   Dodane komentarze (0)  

Jeziorak (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Polski

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Oddział zostaje ostrzelany i jeden z policjantów zostaje ranny. Bimbrownikowi udaje się uciec. W tym samym czasie, w dryfującej po jeziorze łódce, znalezione zostaje ciało młodej dziewczyny. Okoliczności jej śmierci są zagadkowe i obydwie sprawy trafiają do podkomisarz Izy Dereń (Jowita Budnik). Tymczasem na komisariacie trwa nerwowe oczekiwanie. Na służbie zaginęło dwóch funkcjonariuszy, którzy od kilku dni nie dają znaku życia. Jeden z nich jest życiowym partnerem Izy. Intryga kryminalna przeplata się z osobistym dramatem bohaterki i ujawnia jej determinację oraz siłę. Bohaterka filmu, policjantka w zaawansowanej ciąży, prowadzi wielowątkowe śledztwo. W rozwiązaniu spraw pomaga jej młodszy kolega, aspirant Marzec (Sebastian Fabijański). Tajemnice, które odkryje, na zawsze odmienią jej życie.

Ocen film:
22-04-2015, 11:44 |   Wyświetleń: 555   |   Dodane komentarze (0)  

Tian Jiang Xiong Shi (2015) - Czytany

Kategoria : Akcja, Thriller
Huo An (Jackie Chan) jest komandorem Protektoratu Regionów Zachodnich pod panowaniem Dynastii Han, odpowiedzialnym za obronę granic. Wkrótce zostaje niesłusznie oskarżony, w rezultacie czego traci wolność. W tym samym czasie do Chin przedostaje się zaginiony rzymski legion, dowodzony przez Luciusa (John Cusack). Spotkanie obu bohaterów daje początek legendarnej obronie przed armią generała Tiberiusa (Adrien Brody), który pragnie przejąć kontrolę na "jedwabnym szlaku".
Ocen film:
21-04-2015, 11:35 |   Wyświetleń: 545   |   Dodane komentarze (0)  

Święci i żołnierze: Ludzie nieważni / Saints and Soldiers: The Void (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Wojenne
Kwiecień 1945 roku. Na pamiętnej misji przy górach Harz w Niemczech, załoga M18 Hellcat zostaje zaatakowana przez trzy niemieckie czołgi.
Ocen film:
15-04-2015, 08:30 |   Wyświetleń: 1697   |   Dodane komentarze (0)  

Co robimy w ukryciu / What We Do in the Shadows (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dokumentalne, Horror
Viago (379 l.), Deacon (183 l.), Vladislav (862 l.) i Petyr (8000 l.) mieszkają razem na przedmieściach współczesnego Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie rozpoczyna się dopiero po zmroku, kiedy to opuszczają trumny i legowiska, by stawić czoła codzienności, która również dla wampirów bywa niełatwa. Nieśmiertelność i pragnienie świeżej ludzkiej krwi już dawno przestały być ich głównym zmartwieniem, bo współczesność stawia przed nimi nowe wyzwania. Grupa filmowców towarzyszy im podczas codziennych obowiązków, drobnych kłótni czy nocnych wyjść na miasto, które z błyskotliwym humorem uświadamiają nam, że choć ich serca przestały bić wieki temu, wciąż żywią gorące i bardzo ludzkie uczucia.
Ocen film:
11-04-2015, 14:01 |   Wyświetleń: 450   |   Dodane komentarze (0)  

Szybcy i wściekli 7 / Fast and Furious 7 (2015) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja

*Lektor Ivona*
Deckard Show pragnie dokonać zemsty za śmierć brata Owena, eliminując Toretto i jego ekipę.

Ocen film:
11-04-2015, 13:58 |   Wyświetleń: 3109   |   Dodane komentarze (0)  

The Mule (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat
Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o człowieku, który próbował przemycić narkotyki we włanych żołądku. Zatrzymany przez australiskie służby stara się zrobić wszystko, by opóźnić "oddanie" dowodów swojej zbrodni.
Ocen film:
9-04-2015, 12:47 |   Wyświetleń: 858   |   Dodane komentarze (0)  

Jack Irish: Martwy punkt / Jack Irish: Dead Point (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja

Kolejne przygody prywatnego detektywa - Jacka Irisha. Miłośnik zagadek kryminalnych tym razem próbuje rozwiązać sprawę tajemniczego morderstwa. Trop prowadzi do wpływowych osobistości, które mogą mieć coś wspólnego ze zleceniem morderstwa.

Ocen film:
9-04-2015, 12:42 |   Wyświetleń: 974   |   Dodane komentarze (0)  

'71 (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dramat

Konflikt północnoirlandzki. Młody angielski rekrut zostaje zesłany na wrogie tereny, gdzie przeżywa samotną noc pełną strachu, niepewności i rozpaczy.

Ocen film:
9-04-2015, 09:02 |   Wyświetleń: 330   |   Dodane komentarze (0)  

Człowiek z Reno / Man from Reno (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja

Małe miasteczko na południu od San Francisco. Szeryf Paul Del Moral (Pepe Serna), mimo gęstej mgły, próbuje dotrzeć do domu. Niestety po drodze potrąca przechodnia, Japończyka. Zanim rusza śledztwo w tej sprawie, mężczyzna bez śladu znika ze szpitala. Tymczasem japońska pisarka, Aki Akahori (Ayako Fujitani) przybywa do San Francisco, by uciec przed obowiązkami związanymi z promocją najnowszej książki, kolejnej z serii o inspektorze Takabe. Osamotniona i smutna, wdaje się w romans z tajemniczym Japończykiem (Kazuki Kitamura), podróżującym z Reno. Charyzmatyczny i czarujący kochanek pewnego dnia znika z hotelu, zostawiając swoją walizkę i mnóstwo pytań bez odpowiedzi.

Ocen film:
8-04-2015, 19:53 |   Wyświetleń: 261   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.