Kick (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Romans
"Kick" to historia trojga „ludzi z przeszłością”, których losy krzyżują się w stolicy europejskiego kraju - Warszawie. Shaina - piękna i inteligentna pani psychiatra, Devi alias Devil - niedojrzały emocjonalnie złodziej oraz ścigający go ambitny i przenikliwy Himanshu są bohaterami niespodziewanych wypadków, które nadadzą ich przeszłości nowego znaczenia. Pełen napięcia, widowiskowych scen akcji i pościgów rodem z kina amerykańskiego film zaskoczy wszystkich widzów, a przed wszystkim tych, którzy spodziewają się romansu w stylu Bollywood. Reżyserii i produkcji podjął się jeden z najbardziej znaczących ludzi indyjskiego przemysłu filmowego - Sajid Nadiadwala.
Ocen film:
Wczoraj, 11:30 |   Wyświetleń: 76   |   Dodane komentarze (0)  

For the Emperor / Hwang-je-leul wi-ha-yeo (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja
Profesjonalny piłkarz, będąc zaangażowanym w ustawianie meczy, rezygnuje z kariery. Wkrótce trafia pod skrzydła Sang-ha, szefa nielegalnej organizacji.
Ocen film:
Wczoraj, 11:28 |   Wyświetleń: 24   |   Dodane komentarze (0)  

22 Jump Street (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Komedia
Oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) przebrnęli już przez szkołę średnią (dwukrotnie) i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w szkole wyższej. Kiedy jednak Jenko spotyka w szkolnej drużynie sportowej bratnią duszę, a Schmidt przenika do środowiska artystycznej bohemy, ich przyjaźń staje pod znakiem zapytania. Teraz nie chodzi już tylko o to, aby prowadzić śledztwo. Partnerzy muszą zdecydować, czy są w stanie wytrwać w dojrzałej relacji. Jeśli ci dwaj przerośnięci młodzi ludzie staną się w końcu prawdziwymi mężczyznami, uczelnia może okazać się najlepszą rzeczą, jaka ich spotkała.
Ocen film:
12-10-2014, 15:35 |   Wyświetleń: 1006   |   Dodane komentarze (0)  

Son of Batman (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Akcja
Film jest ekranizacją komiksu Granta Morrisona z 2006 roku. Batman dowiaduje się, że ma syna. Okazuje się, że jabłko pada niedaleko od jabłoni i chłopiec przepełniony jest wściekłością i żądzą zemsty. Czy Batman będzie w stanie naprowadzić Damiana na właściwą drogę?
Ocen film:
10-10-2014, 12:25 |   Wyświetleń: 312   |   Dodane komentarze (0)  

W imię zasad / A Good Man (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja
Po nieudanej misji specjalnej Alexander (Steven Seagal) zostaje przeniesiony w stan spoczynku. Próbując jakoś ułożyć sobie życie, zatrudnia się jako złota rączka w kompleksie miejskich apartamentowców. Gdy jedna z mieszkanek zostaje porwana przez gangsterów, Alexander decyduje się pospieszyć z ratunkiem. Nieoczekiwanie wplątuje się w środek mafijnej wojny między Rosjanami a Chińczykami. Musi stawić czoła dawnemu śmiertelnemu wrogowi i tym razem wyeliminować go raz na zawsze.
Ocen film:
10-10-2014, 12:06 |   Wyświetleń: 1116   |   Dodane komentarze (0)  

Gamgi (2013) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dramat, Sci-fi
W milionowym mieście niedaleko Seulu wybucha epidemia śmiertelnie groźnej grypy. Po tym, gdy władze decydują się na kwarantannę całego obszaru, grupa naukowców próbuje stworzyć skuteczną szczepionkę.
Ocen film:
10-10-2014, 08:56 |   Wyświetleń: 118   |   Dodane komentarze (0)  

Avengers Confidential: Black Widow and Punisher (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Akcja, Sci-fi
Punisher zostaje zmuszony przez agencje Shield do powstrzymania międzynarodowej organizacji terrorystycznej. Wszystkie działania Franka ma nadzorować Czarna Wdowa.
Ocen film:
10-10-2014, 08:53 |   Wyświetleń: 191   |   Dodane komentarze (0)  

Snowpiercer: Arka przyszłości / Snowpiercer (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dokumentalne, Sci-fi
Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.
Ocen film:
10-10-2014, 08:51 |   Wyświetleń: 253   |   Dodane komentarze (0)  

Parker (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Thriller
Parker (Jason Statham) to zawodowy złodziej. Nieustępliwy, konsekwentny, nigdy nie pozostawia niczego przypadkowi i wszystko planuje ze szczególną starannością. Bohater żyje według własnego kodeksu honorowego, nakazującego nie okradać biednych i nie krzywdzić tych, którzy na to nie zasługują. Podczas jednego z napadów, Parker zostaje zdradzony przez partnerów i pozostawiony na pewną śmierć. Kiedy udaje się mu przeżyć, mężczyzna postanawia śledzić byłych kompanów. Wkrótce dowiaduje się, że planują oni zuchwały skok. W przebraniu bogatego Teksańczyka, wspólnie z agentką nieruchomości, Leslie (Jennifer Lopez) opracowuje plan zemsty.
Ocen film:
10-10-2014, 08:42 |   Wyświetleń: 467   |   Dodane komentarze (0)  

Midnight Stallion (2013) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dramat
Zmagająca się z problemami finansowymi rodzina przyjmuje do swojej stajni dzikiego rumaka. Koń pozwala się oswoić i startuje w wyścigu, którego wygranie może uratować farmę.
Ocen film:
10-10-2014, 08:28 |   Wyświetleń: 92   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.