Iron Man & Hulk: Heroes United (2013) - czytany

Kategoria : Animowane, Akcja, Fantasy
W filmie super bohaterski duet zmierzy się z niejakim Zzzaxem, istotą uformowaną z czystej energii, która potrafi absorbować ludzkie umysły. Bohater ten powinien być znany miłośnikom komiksów o Hulku, w których pokazano jego genezę - wypadek w reaktorze nuklearnym, który spowodował uformowanie się Zzzaxa.
Ocen film:
17-04-2014, 14:00 |   Wyświetleń: 111   |   Dodane komentarze (0)  

Eksterminatorzy / Invasion Roswell (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Fantasy
Rok 2013. Kosmici rozpoczynają brutalną inwazję na Ziemię. Władze ponownie powołują specjalną jednostkę do walki z obcymi, którą utworzono po katastrofie statku kosmicznego w Roswell w 1947 roku. Dowodzi nią Patrick Conte. Rozpoczyna się nierówna walka.
Ocen film:
9-04-2014, 19:05 |   Wyświetleń: 2823   |   Dodane komentarze (0)  

Snowpiercer: Arka przyszłości / Snowpiercer (2013) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dokumentalne, Fantasy
Rok 2031. Świat przegrał walkę z globalnym ociepleniem. Na Ziemi zapanowała wieczna zima, a życie uległo zagładzie. Jedynymi, którzy przetrwali, są pasażerowie Snowpiercera – pędzącego przez śnieżną zamieć pociągu-miasta poruszającego się dookoła globu dzięki rewolucyjnemu silnikowi potrafiącemu generować napędzającą go energię. Wewnątrz pociągu panuje system klasowy. Bogaci pasażerowie luksusowych wagonów żyją na koszt biednej większości. Wystarczy iskra, by doszło do rewolucji.
Ocen film:
9-04-2014, 17:45 |   Wyświetleń: 1498   |   Dodane komentarze (0)  

Kraina złoczyńców / Bad Country (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Kryminał
W ręce policyjnego detektywa z Baton Rouge, Buda Cartera (Dafoe), wpada zawodowy zabójca Jesse Weiland (Dillon). Bud przekonuje go, by został informatorem i pomógł w rozpracowaniu i rozbiciu potężnej przestępczej siatki na Południu. Gdy jednak na Cartera i Weilanda jako kapusia zostaje wydany wyrok śmierci, obaj muszą połączyć siły, by zlikwidować przywódcę (Berenger) i rozbić syndykat zbrodni.
Ocen film:
1-04-2014, 21:33 |   Wyświetleń: 2072   |   Dodane komentarze (0)  

300: Początek imperium / 300: Rise of an Empire (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja, Dramat
Film "300: Początek imperium" na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera pt: "Kserkses", nakręcony w stylu hitu kinowego "300", to kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający — tym razem w scenerii bitwy morskiej — historię greckiego generała Temistoklesa, który próbuje zjednoczyć Grecję, idąc na bitwę, która zmieni bieg wojny.
"300: Początek imperium" ukazuje losy Temistoklesa stającego przeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses, śmiertelnik obdarowany boskimi siłami, oraz Artemizja, mściwa dowódczymi perskiej floty morskiej.
Ocen film:
31-03-2014, 01:09 |   Wyświetleń: 3264   |   Dodane komentarze (0)  

Need for Speed (2014) - Czytany

Kategoria : Akcja
Kierowca rajdowy - Tobey - wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty zgłasza akces do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik na wieść o jego uwolnieniu, wyznacza nagrodę za jego głowę.
Ocen film:
31-03-2014, 01:04 |   Wyświetleń: 1681   |   Dodane komentarze (0)  

Superakcelator / Supercollider (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Fantasy
Na ziemi dochodzi do kolejnych kataklizmów. Tragiczne wydarzenia wydają się mieć związek z eksperymentalnym użyciem potężnego akceleratora cząstek. Okazuje się, że to jakże ambitne badania naukowe wywołują niezwykle groźne skutki uboczne. Czy uda się naprawić szkody zanim świat na zawsze pogrąży się w chaosie?
Ocen film:
29-03-2014, 16:39 |   Wyświetleń: 1688   |   Dodane komentarze (0)  

Cloud 9 (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat
Oto historia snowbordzistki Kayli i byłej, obiecującej gwiazdy snowboardu o imieniu Will. Dziewczyna zostaje z hukiem wyrzucona ze swojej drużyny, w wyniku czego podejmuje indywidualne treningi z Willem Cloudem – byłym mistrzem snowboardu, którego kariera zakończyła się po poważnej kontuzji. Kayla, wraz ze swoim nowym mentorem, ze wszystkich sił dąży do odkupienia win, udowodnienia sportowych umiejętności i odbudowania mocnej pozycji wśród najlepszych snowboardzistów. Will narzuca jej rygorystyczny trening, aby sprawdzić, czy jest w stanie zmierzyć się z najlepszymi. Tymczasem Kayla musi zainspirować Willa do walki z jego największymi wrogami – brakiem wiary w siebie i powracającym zwątpieniem.
Ocen film:
27-03-2014, 14:22 |   Wyświetleń: 566   |   Dodane komentarze (0)  

Escape Plan (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Thiller
Ray Breslin jest największym na świecie autorytetem w dziedzinie konstrukcji zabezpieczeń. Aby stworzyć zakład karny, z którego ucieczka nie będzie możliwa, analizuje wszystkie więzienia z najlepszymi zabezpieczeniami i uczy się jak przetrwać w więziennym środowisku. Jego umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy zostaje wrobiony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Jego celem jest ucieczka i odnalezienie osoby, która wpakowała go za kratki.
Ocen film:
5-03-2014, 17:39 |   Wyświetleń: 6363   |   Dodane komentarze (0)  

Homefront (2013) - Czytany

Kategoria : Akcja, Thiller
Phil Broker (Jason Statham) jest agentem wydziału do walki z narkotykami, który właśnie przeszedł na emeryturę. Po latach ciężkiej pracy i życiu w ciągłym napięciu chce uciec od wszystkiego i wraz z rodziną przeprowadza się do małego, z pozoru spokojnego miasteczka. Z czasem okazuje się, że okolica jest sterroryzowana przez narkotykowego dilera Gatora (James Franco). Phil wplątuje się w miejscowy konflikt stając przeciwko mafiosowi.
Ocen film:
2-03-2014, 19:32 |   Wyświetleń: 3773   |   Dodane komentarze (1)  
Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.