Sąsiedzi / Neighbors (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Seth Rogen) i Kelly Radner (Rose Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu. Kiedy odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Zac Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom, albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się sąsiedzka wojna.

Ocen film:
Dzisiaj, 14:24 |   Wyświetleń: 129   |   Dodane komentarze (0)  

Wielkie piękno / La grande bellezza (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Jep Gamberdella – przystojny, czarujący mężczyzna – pomimo pierwszych oznak starzenia się w pełni korzysta z miejskiego życia. Chodzi na szykowne kolacje i przyjęcia, gdzie jego bystry dowcip i przyjemne towarzystwo są zawsze mile widziane. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum, wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" rozbierana jest do naga i gdzie rozgrywana jest komedia nicości.
Ocen film:
Dzisiaj, 12:22 |   Wyświetleń: 148   |   Dodane komentarze (0)  

Dżej Dżej (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor – każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia.
Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie zawaha się go użyć, żeby jej Jerzy jechał dokładnie w tym kierunku, w którym ona chce żeby podążał. Ale to ona prowadzi, to ona zna każdą trasę na świecie na pamięć. I nie pozwoli, żeby ktoś nią rządził.
Do czego zdolny jest zakochany facet, kiedy jego miłość to… tak wymagająca kobieta?
Ocen film:
26-09-2014, 09:07 |   Wyświetleń: 720   |   Dodane komentarze (0)  

Wojownicze żółwie ninja / (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Komedia, Sci-fi
CAM!!! LEKTOR IVONA!!!
Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnett), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera.
Ocen film:
23-09-2014, 21:19 |   Wyświetleń: 389   |   Dodane komentarze (0)  

Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Western
"Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie" to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.
Ocen film:
23-09-2014, 13:45 |   Wyświetleń: 499   |   Dodane komentarze (0)  

Tangled Ever After (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Familijny, Komedia
Roszpunka i Julek biorą ślub. Wtem koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, które toczą się w dwie strony i uciekają. Paskal (kameleon) i Max biegają po królestwie, usiłując je złapać.
Ocen film:
13-09-2014, 09:14 |   Wyświetleń: 3902   |   Dodane komentarze (0)  

Dzień Dobry TV / Morning Glory (2010) - Lektor \ PL

Kategoria : Komedia
Waleczna pani producent wiadomości wynajmuje wybuchowego i znanego aktora by ożywić upadającą sieć porannych programów telewizyjnych.
Ocen film:
11-09-2014, 18:36 |   Wyświetleń: 4345   |   Dodane komentarze (0)  

Tata do pary / Kokowääh (2011) - Czytany

Kategoria : Komedia
Henry (Til Schweiger) jest scenarzystą, który od dłuższego czasu nie może wyjść na prostą. Pewnego dnia nadarza mu się niesamowita okazja. Odzywa się do niego była dziewczyna, która proponuje mu wspólne napisanie scenariusza na podstawie jej książki. Wszystko komplikuje się wraz z pojawieniem się ośmioletniej Magdaleny (Emma Schweiger).
Ocen film:
22-08-2014, 21:02 |   Wyświetleń: 4154   |   Dodane komentarze (1)  

Kokowääh 2 (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Minęły dwa lata od czasu gdy Henry, Katharina, Tristan i Magdalena stali się rodziną. Henry zaczyna karierę jako producent filmowy. Katharina oskarża go o brak odpowiedzialności i wyprowadza się. Tristan przeżywa kryzys wieku średniego i Charlotte go opuszcza. Tristan cieszy się wolnością i znajduje sobie nową dziewczynę, Annę. Po wyprowadzce Kathariny wprowadza się do Henrego. Dwaj mężczyźni, na których ciąży teraz odpowiedzialność za dzieci stają się coraz bardziej przytłoczeni.
Ocen film:
22-08-2014, 20:58 |   Wyświetleń: 3971   |   Dodane komentarze (0)  

Kobiety / Les Femmes (1969) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Znany pisarz i niepoprawny uwodziciel [Maurice Ronet] przechodzi kryzys twórczy. Od trzech lat nie napisał żadnej nowej książki, choć zdążył przez ten czas wydać kilka pokaźnych zaliczek, które jego wydawca wypłacił mu na poczet przyszłych bestsellerów. Powodem
tej sytuacji jest brak odpowiedniego źródła inspiracji - czyli kobiety. Aby odzyskać, chociaż część zainwestowanych pieniędzy, wydawca [Jean-Pierre Marielle] proponuje, że znajdzie mu muzę skuteczniejszą od dotychczasowych kochanek. Ma to być piękna, znakomicie wyszkolona sekretarka, która będzie związana z pisarzem tylko zawodowo. Pisarz
zgadza się i niebawem w prasie ukazuje się stosowny anons. Odpowiada na niego bardzo atrakcyjna Clara - bardzo atrakcyjna dziewczyna [Brigitte Bardot], której nie układa się z narzeczonym. Wydaje się idealną kandydatką, więc wydawca od razu proponuje jej podpisanie umowy...
Ocen film:
22-08-2014, 20:50 |   Wyświetleń: 4362   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.