Tangled Ever After (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Familijny, Komedia
Roszpunka i Julek biorą ślub. Wtem koń Max przypadkiem upuszcza obrączki, które toczą się w dwie strony i uciekają. Paskal (kameleon) i Max biegają po królestwie, usiłując je złapać.
Ocen film:
13-09-2014, 09:14 |   Wyświetleń: 1365   |   Dodane komentarze (0)  

Dzień Dobry TV / Morning Glory (2010) - Lektor \ PL

Kategoria : Komedia
Waleczna pani producent wiadomości wynajmuje wybuchowego i znanego aktora by ożywić upadającą sieć porannych programów telewizyjnych.
Ocen film:
11-09-2014, 18:36 |   Wyświetleń: 1642   |   Dodane komentarze (0)  

Tata do pary / Kokowääh (2011) - Czytany

Kategoria : Komedia
Henry (Til Schweiger) jest scenarzystą, który od dłuższego czasu nie może wyjść na prostą. Pewnego dnia nadarza mu się niesamowita okazja. Odzywa się do niego była dziewczyna, która proponuje mu wspólne napisanie scenariusza na podstawie jej książki. Wszystko komplikuje się wraz z pojawieniem się ośmioletniej Magdaleny (Emma Schweiger).
Ocen film:
22-08-2014, 21:02 |   Wyświetleń: 1938   |   Dodane komentarze (1)  

Kokowääh 2 (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Minęły dwa lata od czasu gdy Henry, Katharina, Tristan i Magdalena stali się rodziną. Henry zaczyna karierę jako producent filmowy. Katharina oskarża go o brak odpowiedzialności i wyprowadza się. Tristan przeżywa kryzys wieku średniego i Charlotte go opuszcza. Tristan cieszy się wolnością i znajduje sobie nową dziewczynę, Annę. Po wyprowadzce Kathariny wprowadza się do Henrego. Dwaj mężczyźni, na których ciąży teraz odpowiedzialność za dzieci stają się coraz bardziej przytłoczeni.
Ocen film:
22-08-2014, 20:58 |   Wyświetleń: 1765   |   Dodane komentarze (0)  

Kobiety / Les Femmes (1969) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Znany pisarz i niepoprawny uwodziciel [Maurice Ronet] przechodzi kryzys twórczy. Od trzech lat nie napisał żadnej nowej książki, choć zdążył przez ten czas wydać kilka pokaźnych zaliczek, które jego wydawca wypłacił mu na poczet przyszłych bestsellerów. Powodem
tej sytuacji jest brak odpowiedniego źródła inspiracji - czyli kobiety. Aby odzyskać, chociaż część zainwestowanych pieniędzy, wydawca [Jean-Pierre Marielle] proponuje, że znajdzie mu muzę skuteczniejszą od dotychczasowych kochanek. Ma to być piękna, znakomicie wyszkolona sekretarka, która będzie związana z pisarzem tylko zawodowo. Pisarz
zgadza się i niebawem w prasie ukazuje się stosowny anons. Odpowiada na niego bardzo atrakcyjna Clara - bardzo atrakcyjna dziewczyna [Brigitte Bardot], której nie układa się z narzeczonym. Wydaje się idealną kandydatką, więc wydawca od razu proponuje jej podpisanie umowy...
Ocen film:
22-08-2014, 20:50 |   Wyświetleń: 2098   |   Dodane komentarze (0)  

Sierpień w hrabstwie Osage / August: Osage County (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości. Pewnego dnia powracają i muszą zmierzyć się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody. To film, który nie unikając wzruszeń opowiada uniwersalną historię o rodzinnych więzach. Jest w nim przejmująca prawda, ale także wielka nadzieja na to, że wspólnie przeżywany kryzys stanie się dla bohaterek początkiem rozwiązania konfliktów z przeszłości.
Ocen film:
22-08-2014, 20:46 |   Wyświetleń: 3891   |   Dodane komentarze (0)  

Jackass: Bezwstydny dziadek / Jackass Presents: Bad Grandpa (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dokumentalne, Komedia
Johnny Knoxville powraca jako Irving Zisman. Razem ze swoim wnuczkiem Billym przemierzają Amerykę. Dziadka wyróżnia jednak bardzo niekonwencjonalne zachowanie...
Ocen film:
5-08-2014, 17:49 |   Wyświetleń: 3323   |   Dodane komentarze (0)  

Człowiek robi, co może / Mann tut was Mann kann (2012) - Lekto / PL

Kategoria : Komedia
40-letni lekkoduch Paul Schuberth (Wotan Wilke Möhring) pracuje w berlińskim wydawnictwie. Mężczyzna nie kryje zadowolenia z życia w pojedynkę, a jako rozwodnik nie ma dobrego zdania na temat instytucji małżeństwa. Jego światopogląd zmienia się wraz z poznaniem uroczej weterynarz Iris (Jasmin Gerat), która robi na nim ogromne wrażenie. Zdeklarowany singiel niespodziewanie obdarza ją uczuciem. Co więcej, pragnie spędzić z nią resztę życia. Ku jego rozpaczy, ukochana ma niedługo poślubić innego. W tej sytuacji Paul postanawia dołożyć wszelkich starań, aby pokrzyżować plany wybranki i pozbyć się rywala.
Ocen film:
5-08-2014, 17:40 |   Wyświetleń: 1280   |   Dodane komentarze (0)  

Obóz integracyjny / Welcome to the Jungle (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za korporacyjne biurka?
Ocen film:
5-08-2014, 17:38 |   Wyświetleń: 1657   |   Dodane komentarze (0)  

Family Weekend (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Familijny, Komedia
16-letnia uczennica bierze swoich rodziców jako zakładników, po tym jak zabronili jej udziału w konkursie skoków na linie.
Ocen film:
5-08-2014, 17:30 |   Wyświetleń: 1542   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.