close

Kto zabił Bambiego? / ¿Quién mató a Bambi? (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Dwoje przyjaciół pracujących w tej samej firmie, Quim i Julián, szuka sposobu na wydostanie szefa z bagażnika jego samochodu.

Ocen film:
Wczoraj, 11:59 |   Wyświetleń: 127   |   Dodane komentarze (0)  

Alan Partridge / Alan Partridge: Alpha Papa (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Alan Partridge to popularny prezenter radiowy, który po latach sukcesów i porażek trafia do lokalnej stacji radiowej w Norfolk, gdzie prowadzi poranny program. Wkrótce nowi szefowie stacji podejmują decyzję o redukcji personelu z przyczyn ekonomicznych, czego efektem jest zwolnienie prezentera Pata Farrella. Pozbawiony pracy i zdesperowany Farrell wdziera się na teren radiostacji i bierze zakładników. Alan postanawia pomóc policji w schwytaniu Pata i podejmuje się trudnej roli policyjnego negocjatora.

Ocen film:
Wczoraj, 11:51 |   Wyświetleń: 92   |   Dodane komentarze (0)  

Dom Hemingway (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Jude Law jest bezkonkurencyjny jako "Dom Hemingway", zdolny kasiarz, który łatwo wpada w złość i jest bardzo pamiętliwy. Po 12 latach spędzonych w więzieniu wyrusza, by odebrać długi. Gdy długo oczekiwany dzień wypłaty idzie na opak, Dom próbuje zbliżyć się do swojej nieznanej córki (Emilia Clarke)... lecz znowu kusi go kolejny sejf.
Ocen film:
24-03-2015, 07:53 |   Wyświetleń: 260   |   Dodane komentarze (0)  

Bajpas / Bypass (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Xabi postanawia sprawić przyjemność umierającej przyjaciółce i wyznaje, że od dawna ją kochał. Problem zaczyna się, gdy dziewczyna nieoczekiwanie wraca do zdrowia.

Ocen film:
24-03-2015, 07:47 |   Wyświetleń: 239   |   Dodane komentarze (0)  

To właśnie seks / The Little Death (2014) - Czytany

Kategoria : Komedia
Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.
Ocen film:
24-03-2015, 07:45 |   Wyświetleń: 280   |   Dodane komentarze (0)  

Eks mojego życia / Lex de ma vie (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Ariane, młoda francuska skrzypaczka, po upojnej nocy w Rzymie akceptuje oświadczyny przystojnego dyrygenta, Christena. Problem w tym, że dziewczyna jest już mężatką. Mąż Ariane, Nino, chce ją odzyskać. Deklaruje, że podpisze dokumenty rozwodowe, ale pod pewnym warunkiem - chce spędzić z Ariane osiem dni w Paryżu, aby nadrobić zaległy miesiąc miodo
Ocen film:
24-03-2015, 07:43 |   Wyświetleń: 134   |   Dodane komentarze (0)  

What We Did on Our Holiday (2014) - Czytany

Kategoria : Komedia

Doug wraz z żoną oraz trójką dzieci wyrusza do Szkocji na urodzinowe przyjęcie swojego ojca. Na miejscu para stara się ukryć swoje małżeńskie problemy ze względu na zły stan zdrowia solenizanta. Jednak przed rodziną nie sposób długo ukrywać sekretu.

Ocen film:
20-03-2015, 12:03 |   Wyświetleń: 331   |   Dodane komentarze (0)  

Dzień dobry, kocham cię! (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Romans
Szymon (Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt, a w trakcie długich i żmudnych poszukiwań również nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.
Ocen film:
20-03-2015, 11:58 |   Wyświetleń: 1264   |   Dodane komentarze (0)  

Fru! / Gus, petit oiseau, grand voyage (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Komedia, Przygodowe
Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują!
Ocen film:
18-03-2015, 08:21 |   Wyświetleń: 633   |   Dodane komentarze (0)  

Hateship, Loveship (2013) - Czytany

Kategoria : Dramat, Komedia

Podszywająca się pod wychodzącego z nałogu ojca Sabitha rozpoczyna wymianę korespondencji ze swoją opiekunką.

Ocen film:
18-03-2015, 08:18 |   Wyświetleń: 139   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.