close

Birdman (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Oscar 2015 - najlepszy film
Tragikomiczne perypetie aktora, który niegdyś zyskał sławę jako bohater serii hollywoodzkich filmów o komiksowym superbohaterze, a teraz próbuje wystawić na Broadwayu sztukę we własnej adaptacji i reżyserii, z sobą samym w roli głównej. Jeśli chce doprowadzić do premiery, musi stawić czoło licznym przeciwnościom losu i własnemu ego, odzyskać zaufanie bliskich, odbudować zrujnowaną karierę i odnaleźć siebie.
Ocen film:
6-02-2015, 12:44 |   Wyświetleń: 1288   |   Dodane komentarze (0)  

Wymarzeni / In My Dreams (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Romans

Pewnego dnia Natalie and Nick niezależnie od siebie wrzucają pieniążek do "zaczarowanej" fontanny i ... zaczynają marzyć o sobie na wzajem, jednak wg. mitu mają tylko tydzień, żeby się spotkać i spełnić swoje marzenie.

Ocen film:
Dzisiaj, 07:54 |   Wyświetleń: 20   |   Dodane komentarze (0)  

Noc w muzeum: Tajemnica grobowca (2014) - Czytany

Kategoria : Familijny, Fantasy, Komedia

Film fantastyczno-przygodowy w polskiej wersji językowej, kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

Ocen film:
Dzisiaj, 07:52 |   Wyświetleń: 11   |   Dodane komentarze (0)  

Alvin i wiewiórki / Alvin and the Chipmunks (2007) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Familijny, Komedia
Animacja na bazie powstałej w latach pięćdziesiątych XX wieku serii bajek animowanych o zespole muzycznym składającym się z trzech wiewiórek: psotnego lidera grupy Alvina, wysokiego, spokojnego Simona, oraz pucołowatego, wrażliwego Theodore'a.
Ocen film:
3-03-2015, 07:51 |   Wyświetleń: 33   |   Dodane komentarze (0)  

Wiecznie Żywy / Warm Bodies (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Horror, Komedia
Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów a słowa „życie” i „śmierć” tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę, na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi.
Ocen film:
28-02-2015, 16:25 |   Wyświetleń: 356   |   Dodane komentarze (0)  

Hotel Transylwania / Hotel Transylvania (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Familijny, Komedia
W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.
Ocen film:
28-02-2015, 16:23 |   Wyświetleń: 226   |   Dodane komentarze (0)  

Sztanga i cash / Pain And Gain (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Komedia
Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times", którego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.
Ocen film:
27-02-2015, 12:47 |   Wyświetleń: 673   |   Dodane komentarze (0)  

W doborowym towarzystwie / In Good Company (2004) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Dan (Dannis Quaid) piastuje odpowiedzialne stanowisko senior advertising executive. Po wielu latach pracy w dziale reklamy może twierdzić, że nic nie jest go w stanie zaskoczyć. Aż do dnia, kiedy zamiast spodziewanych pochwał i nagród otrzymuje decyzję... o przeniesieniu na niższe stanowisko. Na domiar złego jego szefem zostaje nadambitny, niedoświadczony dwudziestokilkulatek. Jednak nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Dan odkrywa, że jego córka (Scarlett Johansson) zakochuje się w jego nowym szefie. Początkowa zrozumiała niechęć obu panów z czasem zamienia się jednak w niezwykłą przyjaźń
Ocen film:
27-02-2015, 09:09 |   Wyświetleń: 122   |   Dodane komentarze (0)  

Violet & Daisy (2011) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Komedia
Dwie nastolatki zajmują się mordowaniem znanych osobistości. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, akceptują sposób myślenia, mówiący iż jest to praca jak każda inna, szybka i prosta. Zmienia się to gdy ich kolejny cel ma zamiar pokrzyżować ich plany.
Ocen film:
26-02-2015, 07:46 |   Wyświetleń: 158   |   Dodane komentarze (0)  

Różowa Pantera 2 / The Pink Panther 2 (2009) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Inspektor Clouseau (Martin) łączy siły, z detektywami z innych europejskich krajów, tak samo nieudolnymi jak on, aby pokonać falę zbrodni przemieszczającą się przez kontynent. Ich misja: zatrzymać owych złodziei, którzy specjalizują się w kradzieży historycznych artefaktów.
Ocen film:
24-02-2015, 18:05 |   Wyświetleń: 138   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.