Najlepsza debiutantka / Meilleur espoir féminin (2000) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Yvon Rance (Gérard Jugnot) jest mężczyzną w średnim wieku, mieszkającym we francuskiej Bretanii, prowadzącym salon fryzjerski dla starszych pań. Jego głównym życiowym celem jest przekazanie prowadzenia salonu jedynej córce Laetitii (Bérénice Bejo), którą sam wychowuje od 18 lat. Laetitia jednak, nie mówiąc ojcu, bierze udział w castingu do filmu i zostaje obsadzona w głównej roli. Dla Yvon'a oznacza to katastrofę...

Ocen film:
Wczoraj, 12:44 |   Wyświetleń: 69   |   Dodane komentarze (0)  

Odlotowe szaleństwo / Airborne (1993) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Przygodowe
Po przeprowadzce do obcego miasta nastoletni Mitchell próbuje żyć tam według własnych zasad. Początkowo zostaje odrzucony przez nowe środowisko. Sympatię otoczenia zdobywa dzięki swym sportowym umiejętnościom.
Ocen film:
Wczoraj, 12:42 |   Wyświetleń: 48   |   Dodane komentarze (0)  

Wakacje Mikołajka / Les vacances du petit Nicolas (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Familijny, Komedia
Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko pozna nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej, który nie jest na wakacjach, bo jest… miejscowy, Fortunat – łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak, gdy do grona małych rozrabiaków dołączy pierwsza dziewczynka – małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości – Jadwini, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę i jej rodziców do opuszczenia kurortu. Zanim sprawa znajdzie swój finał, pośród plaż, hotelów i lasów nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których i oni, i dorośli już nigdy nie zapomną.
Ocen film:
17-12-2014, 12:37 |   Wyświetleń: 200   |   Dodane komentarze (0)  

My Man Is a Loser (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Dwóch przyjaciół zatrudnia samotnego playboya, aby pomógł uratować ich małżeństwa.
Ocen film:
17-12-2014, 09:01 |   Wyświetleń: 358   |   Dodane komentarze (0)  

Zaczarowana Wystawa / Window Wonderland (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Romans
Dwoje dekoratorów staje do rywalizacji w świątecznym konkursie na najpiękniejszą wystawę sklepową w Nowym Jorku. Sloan (Chyler Leigh) i Jake (Paul Campbell) są odnoszącymi sukcesy dekoratorami, którzy od dawna rywalizują ze sobą o najlepsze zlecenia. Łączy ich fakt, że są świetni w swoim fachu, dzieli - niemal wszystko. Sloan jest bardzo zorganizowana i poważnie podchodzi do swoich obowiązków. Jake jest jej przeciwieństwem - żywiołowy i spontaniczny, nigdy niczego nie planuje. Oboje stają do rywalizacji na najlepszą wystawę świąteczną w Nowym Jorku. Które z nich zwycięży w konkursie? Pełna uroku bożonarodzeniowa komedia romantyczna.
Ocen film:
17-12-2014, 08:58 |   Wyświetleń: 217   |   Dodane komentarze (0)  

Wymarzony Bachor / 100 Pour Cent Cachemire (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Alexandra i Cyrille to para, która stara się być zawsze trendy i na czasie. Do swojego pełnego sukcesów życia postanawiają dodać ostatni efektowny dodatek. Decydują się na adopcję siedmiolatka. I od tego momentu ich poukładane życie legnie w gruzach, a siedmioletni smyk wprowadzi do ich życia zamęt i chaos.
Ocen film:
17-12-2014, 08:53 |   Wyświetleń: 234   |   Dodane komentarze (0)  

Ostatnia amerykańska dziewica / The Last American Virgin (1982) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Przygody seksualne trzech przyjaciół Gary'ego, Ricka i Davida. Pewnego dnia Gary zakochuje się od pierwszego wejrzenia w Karen, która niedawno się przeprowadziła. Niestety dowiaduje się, że Rick już ją poderwał. Problemy zaczynają się, gdy dziewczyna zachodzi w ciążę...
Ocen film:
16-12-2014, 08:52 |   Wyświetleń: 100   |   Dodane komentarze (0)  

Last Call (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Danny (Travis Van Winkle) i Phil (Ryan Hansen) O'Donnell są kuzynami, którzy są zmuszeni, do prowadzenia rodzinnego pubu, żeby uratować ich zwariowanego Wujka Pete (Christopher Lloyd) od więzienia i kłopotów finansowych. Chłopcy planują szereg zmian, od przekształcania pubu w klub ze striptizem po szkolną melinę.

Ocen film:
15-12-2014, 09:10 |   Wyświetleń: 96   |   Dodane komentarze (0)  

Mantervention (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Spencer jest szczęśliwie zakochanym młodym człowiekiem. Niestety, pewnego dnia jego dziewczyna niespodziewanie z nim zrywa. Zrozpaczony chłopak nie potrafi się pozbierać po jej odejściu. Z pomocą przychodzi mu najlepszy przyjaciel, Coke. Zabiera Spencera do domu nad morzem, wierząc, że najlepszą terapią na złamane serce będzie seria niezobowiązujących wakacyjnych romansów. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, kiedy chłopak poznaje pełną uroku Katie.
Ocen film:
15-12-2014, 09:02 |   Wyświetleń: 391   |   Dodane komentarze (0)  

Recep Ivedik 4 (2014) - Czytany

Kategoria : Komedia
Kontynuacja przygód Recepa, znanego z poprzednich części.
Ocen film:
12-12-2014, 08:54 |   Wyświetleń: 58   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.