close

Wilk z Wall Street / The Wolf of Wall Street (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Biografie, Komedia
Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street.
Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. A w ślad za tym nieuniknione błędy i pragnienie jeszcze większego bogactwa. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem.
Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.
Ocen film:
15-04-2015, 08:50 |   Wyświetleń: 163   |   Dodane komentarze (0)  

Seks według Eda / Sex Ed (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Gwiazdą filmu jest Haley Joel Osment. Gra on nauczyciela, który w życiu prywatnym jest wciąż prawiczkiem. Na swoje nieszczęście zostały mu przydzielone zajęcia wychowania seksualnego.

Ocen film:
12-04-2015, 09:53 |   Wyświetleń: 361   |   Dodane komentarze (0)  

The Cobbler (2014) - Czytany

Kategoria : Dramat, Fantasy, Komedia
Znużony pracą nowojorski szewc, Max Simkin, dostaje niecodzienną szansę, by wkroczyć w życie swoich klientów.
Ocen film:
8-04-2015, 19:47 |   Wyświetleń: 192   |   Dodane komentarze (0)  

Głupi i głupszy bardziej / Dumb and Dumber To (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Zwariowani przyjaciele udają się na poszukiwania nieślubnej córki Harry'ego, który potrzebuje przeszczepu nerki.

Ocen film:
8-04-2015, 19:30 |   Wyświetleń: 242   |   Dodane komentarze (0)  

Szefowie wrogowie 2 / Horrible Bosses 2 (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Mając po uszy pracy pod dyktando szefów, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) i Kurt (Jason Sudeikis) postanawiają tym razem przejąć ster i założyć własny biznes. Wkrótce jednak ich plany krzyżuje przebiegły inwestor. Oszukani, zdesperowani i bez możliwości dochodzenia swoich praw, trzej niedoszli przedsiębiorcy opracowują plan porwania dorosłego syna inwestora w celu odzyskania kontroli nad firmą.

Ocen film:
8-04-2015, 18:27 |   Wyświetleń: 225   |   Dodane komentarze (0)  

Paddington (2014) - Czytany

Kategoria : Familijny, Komedia, Przygodowe
Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i.... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu Miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.
Ocen film:
2-04-2015, 08:57 |   Wyświetleń: 556   |   Dodane komentarze (0)  

Kto zabił Bambiego? / ¿Quién mató a Bambi? (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Dwoje przyjaciół pracujących w tej samej firmie, Quim i Julián, szuka sposobu na wydostanie szefa z bagażnika jego samochodu.

Ocen film:
27-03-2015, 11:59 |   Wyświetleń: 592   |   Dodane komentarze (0)  

Alan Partridge / Alan Partridge: Alpha Papa (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Alan Partridge to popularny prezenter radiowy, który po latach sukcesów i porażek trafia do lokalnej stacji radiowej w Norfolk, gdzie prowadzi poranny program. Wkrótce nowi szefowie stacji podejmują decyzję o redukcji personelu z przyczyn ekonomicznych, czego efektem jest zwolnienie prezentera Pata Farrella. Pozbawiony pracy i zdesperowany Farrell wdziera się na teren radiostacji i bierze zakładników. Alan postanawia pomóc policji w schwytaniu Pata i podejmuje się trudnej roli policyjnego negocjatora.

Ocen film:
27-03-2015, 11:51 |   Wyświetleń: 368   |   Dodane komentarze (0)  

Dom Hemingway (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Komedia
Jude Law jest bezkonkurencyjny jako "Dom Hemingway", zdolny kasiarz, który łatwo wpada w złość i jest bardzo pamiętliwy. Po 12 latach spędzonych w więzieniu wyrusza, by odebrać długi. Gdy długo oczekiwany dzień wypłaty idzie na opak, Dom próbuje zbliżyć się do swojej nieznanej córki (Emilia Clarke)... lecz znowu kusi go kolejny sejf.
Ocen film:
24-03-2015, 07:53 |   Wyświetleń: 561   |   Dodane komentarze (0)  

Bajpas / Bypass (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Xabi postanawia sprawić przyjemność umierającej przyjaciółce i wyznaje, że od dawna ją kochał. Problem zaczyna się, gdy dziewczyna nieoczekiwanie wraca do zdrowia.

Ocen film:
24-03-2015, 07:47 |   Wyświetleń: 532   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich. Mp3 do Pobrania