Jackass: Bezwstydny dziadek / Jackass Presents: Bad Grandpa (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dokumentalne, Komedia
Johnny Knoxville powraca jako Irving Zisman. Razem ze swoim wnuczkiem Billym przemierzają Amerykę. Dziadka wyróżnia jednak bardzo niekonwencjonalne zachowanie...
Ocen film:
5-08-2014, 17:49 |   Wyświetleń: 1396   |   Dodane komentarze (0)  

Człowiek robi, co może / Mann tut was Mann kann (2012) - Lekto / PL

Kategoria : Komedia
40-letni lekkoduch Paul Schuberth (Wotan Wilke Möhring) pracuje w berlińskim wydawnictwie. Mężczyzna nie kryje zadowolenia z życia w pojedynkę, a jako rozwodnik nie ma dobrego zdania na temat instytucji małżeństwa. Jego światopogląd zmienia się wraz z poznaniem uroczej weterynarz Iris (Jasmin Gerat), która robi na nim ogromne wrażenie. Zdeklarowany singiel niespodziewanie obdarza ją uczuciem. Co więcej, pragnie spędzić z nią resztę życia. Ku jego rozpaczy, ukochana ma niedługo poślubić innego. W tej sytuacji Paul postanawia dołożyć wszelkich starań, aby pokrzyżować plany wybranki i pozbyć się rywala.
Ocen film:
5-08-2014, 17:40 |   Wyświetleń: 699   |   Dodane komentarze (0)  

Obóz integracyjny / Welcome to the Jungle (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania. Szkolenie organizowane jest w środku tropikalnej dżungli, a przydzielony im trener (Jean-Claude Van Damme) okazuje się być byłym żołnierzem o psychopatycznych skłonnościach. Czy „białym kołnierzykom” uda się wrócić cało za korporacyjne biurka?
Ocen film:
5-08-2014, 17:38 |   Wyświetleń: 1127   |   Dodane komentarze (0)  

Family Weekend (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Familijny, Komedia
16-letnia uczennica bierze swoich rodziców jako zakładników, po tym jak zabronili jej udziału w konkursie skoków na linie.
Ocen film:
5-08-2014, 17:30 |   Wyświetleń: 822   |   Dodane komentarze (0)  

Rio 2 (2014) - Lektor/PL

Kategoria : Animowane, Komedia, Przygodowe
Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.
Ocen film:
1-08-2014, 12:19 |   Wyświetleń: 835   |   Dodane komentarze (0)  

Wieczni chłopcy / Les Gamins (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia

Thomas (grany przez Maxa Boublila, współautora scenariusza ) marzy o komponowaniu piosenek. Plany poślubienia Loli, a tym samym konieczność zarobienia na ślub, dom, przyszłą rodzinę, powodują, że z obiecującego muzyka staje się szarym wyrobnikiem na urzędniczym etacie. Gdy z przyszłą żoną odwiedza jej rodziców: cynicznego Gilberta (wspaniały Alain Chabat) i jego żonę Suzanne jego świat zostaje wywrócony do góry nogami. Gilbert wyniszczony przez monotonię trzydziestoletniego małżeństwa postanawia uratować Thomasa od popełnienia życiowego błędu – poślubienia młodszej kopii swojej żony. Chce pokazać chłopakowi, że szczęście tkwi jak najdalej od stabilnego, rodzinnego życia a marzenia to sprawa, o którą koniecznie trzeba walczyć. Kryzys wieku średniego u Gilberta i o dwadzieścia lat młodsza frustracja Thomasa połączone razem zrywają wszelkie tamy poprawności, stosowności i mieszczańskiego obycia. Mężczyźni rzucają się w wir szalonych imprez, nocnego życia, koncertów kończących się nad ranem... albo w Maroku.

Ocen film:
31-07-2014, 20:05 |   Wyświetleń: 549   |   Dodane komentarze (0)  

Potyczki z tatą / Getting Even with Dad (1994) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Dziesięciolatek wodzi za nos szajkę złodziei kierowaną przez...własnego ojca.Ta komedia z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Powinni ją także zobaczyć dorośli, by się przekonać, co ich czeka, gdy lekceważą swoje pociechy.
Ocen film:
31-07-2014, 20:02 |   Wyświetleń: 310   |   Dodane komentarze (0)  

The Hooligan Factory (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia
Danny chce więcej mieć z życia. Wyrzucony ze szkoły i przesiadujący kątem w mieszkaniu dziadka, marzy o tym, by pójść w ślady ojca. Danny Senior, który wyrósł na legendę półświatka futbolowych chuliganów, obecnie odsiaduje wyrok. Dla młodego chłopaka pojawia się światełko w tunelu, gdy spotyka Dexa - słynnego kibola, żądnego zemsty na szefie swoich największych rywali.
Ocen film:
27-07-2014, 11:59 |   Wyświetleń: 1213   |   Dodane komentarze (0)  

Muppety: Poza prawem / Muppets Most Wanted (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Familijny, Komedia, Musical
Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita…
Ocen film:
27-07-2014, 11:56 |   Wyświetleń: 425   |   Dodane komentarze (0)  

Kraina Jane Austen / Austenland (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Romans
Uwielbienie Jane Hayes (Keri Russell) dla wszystkiego, co jest związane z Jane Austen bardzo utrudnia jej miłosne życie. Chcąc zostać bohaterką własnej historii, Jane wydaje oszczędności swojego życia na podróż do Austenland, ekscentrycznego kurortu, gdzie goście zanurzają się w świecie z czasów regencji. "Uzbrojona" w czepek, gorset i tamborek, Jane usiłuje uniknąć staropanieństwa... Wszystko się zmienia, gdy kończy się fantazja, a zaczyna prawdziwe życie... a może nawet miłość
Ocen film:
17-07-2014, 11:13 |   Wyświetleń: 1690   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.