close

Gierka / A Little Game (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Familijny, Przygodowe
Dziesięcioletnia Max mieszka z zapracowanymi rodzicami i młodszą siostrą w Greenwich Village. Dziewczynka jest nieprzeciętnie zdolna i kiedy pojawia się szansa, by zamiast do zwykłej podstawówki mogła uczęszczać do renomowanej prywatnej szkoły, rodzice nie wahają się długo. Okazuje się, że Max nie do końca potrafi się odnaleźć w nowym środowisku. Niespodziewanie otrzymuje pomoc od Normana, dziwnego samotnika, który uczy ją grać w szachy.
Ocen film:


Dzisiaj, 13:07 |   Wyświetleń: 26   |   Dodane komentarze (0)  

LEGO: Liga Sprawiedliwości kontra Liga Bizarro / Lego DC Comics Super Heroes: Justice League vs. Bizarro League (2015) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Komedia, Przygodowe
Gdy świat staje w obliczu galaktycznego zagrożenia, Bizarro, zmutowany sobowtór Supermana, klonuje Ligę Sprawiedliwości. Z Batmana, Wonder Woman, Green Lantern i Cyborga powstają Batzarro, Bizarra, Greenzarro i Cyzarro. Zobacz, czy Liga Sprawiedliwości połączy siły z klonami i ocali galaktykę!
Ocen film:


20-05-2015, 12:58 |   Wyświetleń: 135   |   Dodane komentarze (0)  

Hercules (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Przygodowe
Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules (Johnson), syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji (Hurt) zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same.
Ocen film:


19-05-2015, 11:37 |   Wyświetleń: 654   |   Dodane komentarze (0)  

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii (2014) - Lektor / PL

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…
Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.
Ocen film:


12-05-2015, 10:38 |   Wyświetleń: 636   |   Dodane komentarze (0)  

Last Knights (2015) - Czytany

Kategoria : Przygodowe
Bohaterami filmu będą rycerze, których mistrz został zamordowany na zlecenie skorumpowanego cesarza. Teraz pozostaje im tylko zemsta.
Ocen film:


7-05-2015, 12:39 |   Wyświetleń: 1563   |   Dodane komentarze (0)  

10,000 Days (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Przygodowe, Sci-fi

Kometa uderzyła w Ziemię z siłą broni jądrowej całego świata. Rodzina Becków znalazła się wśród szczęśliwców, którzy przeżyli katastrofę, lecz musi teraz nieustannie walczyć z surowym klimatem. Wkrótce Beckowie znajdują przedmiot sprzed lat. Stają przed niezwykle trudnym wyborem.

Ocen film:


7-05-2015, 12:24 |   Wyświetleń: 1230   |   Dodane komentarze (0)  

Przeznaczenie Wikinga / Viking Quest (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Fantasy, Przygodowe
Młody wiking o imieniu Erick łączy siły z członkami zwaśnionego klanu, by ocalić uprowadzoną księżniczkę. Okazuje się jednak, że ewentualna śmierć dzielnych śmiałków jest niczym w porównaniu z siłami, które mogą zbudzić. Ich wyprawa zapoczątkuje bowiem Ragnarök - przepowiadany w legendach koniec świata.
Ocen film:


26-04-2015, 10:40 |   Wyświetleń: 1609   |   Dodane komentarze (0)  

Tarzan. Król dżungli / Tarzan (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Dramat, Przygodowe
Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego mężczyznę znanego jako Tarzan. W wieku 14 lat po raz pierwszy spotyka innego człowieka: Jane Porter, piękną i odważną nastolatkę odwiedzającą Afrykę ze swoim ojcem. Ten dzień na zawsze zmieni życie chłopaka. Zapragnie zrozumieć kim jest, a przede wszystkim znów spotkać niezwykłą Jane. Nie spodziewa się, że wkrótce jego czworonożni przyjaciele znajdą się w niebezpieczeństwie przed, którym tylko on będzie mógł ich obronić.
Ocen film:


15-04-2015, 12:19 |   Wyświetleń: 1056   |   Dodane komentarze (0)  

Nebraska (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Dramat, Przygodowe

Podstarzały alkoholik Woody (Bruce Dern) dowiaduje się, że wygrał na loterii milion dolarów. By odebrać jednak nagrodę, musi się udać do Nebraski. Postanawia więc zabrać ze sobą swojego syna, Davida (Will Forte), lecz mężczyzna nie wierzy w wygraną ojca i sądzi, że padł on ofiarą oszustów, wysyłających zwycięskie losy po całej Ameryce. Pomimo sceptycznego nastawienia, David dołącza do ojca i wspólnie udają się w podróż, spotykając po drodze krewnych i znajomych, którym Woody jest winny pieniądze.

Ocen film:


9-04-2015, 12:44 |   Wyświetleń: 489   |   Dodane komentarze (0)  

Siódmy Syn / Seventh Son (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Familijny, Fantasy, Przygodowe

Kiedy zabijesz wiedźmę, ale zapomnisz ją spalić, ona wróci… silniejsza, straszniejsza, pałająca pragnieniem zemsty… Dawno, dawno temu Stracharz, Mistrz Gregory (laureat Oscara Jeff Bridges), siódmy syn siódmego syna, w nierównej walce z siłami zła pokonał przerażającą wiedźmę, Mateczkę Malkin (Julianne Moore). Na wiele lat w okolicy zapanował spokój. Ale dni Mistrza są policzone i wie, że wiedźma powróci, dlatego od dawna szuka swego następcy. Wielu kandydatów nie sprostało zadaniu, byli zbyt słabi, nie potrafili wykorzystać danych im mocy. Został tylko on - Thomas Ward (Ben Barnes). To właśnie Ward musi stawić czoła Mateczce Malkin, która pragnie, by zło wróciło na ziemię. Mistrz Gregory ma niewiele czasu, by przygotować Thomasa do walki z siłami zła… to, co zajmuje kilka lat, musi zrobić do najbliższej pełni księżyca. Przyszłość ludzkości jest w rękach siódmego syna siódmego syna.

Ocen film:


8-04-2015, 19:55 |   Wyświetleń: 1572   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.