The Scorpion King: The Lost Throne (2015) - Czytany

Kategoria : Fantasy, Przygodowe
Kiedy Mathayus zostaje zdradzony przez zaufanego przyjaciela, zbiera swoich pozostałych sojuszników. Muszą oni wykorzystać swoją siłę oraz spryt aby przechytrzyć przeciwnika, który nie cofnie się przed niczym w poszukiwaniu starożytnej i wszechmocnej mistycznej mocy.
Ocen film:
12-01-2015, 12:43 |   Wyświetleń: 822   |   Dodane komentarze (0)  

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii / The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) - Czytany

Kategoria : Fantasy, Przygodowe
Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga", nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry, której skarbu strzeże potężny Smaug. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?
Ocen film:
12-01-2015, 12:41 |   Wyświetleń: 3930   |   Dodane komentarze (0)  

Strażnicy marzeń / Rise of the Guardians (2012) - Lektor / PL

Kategoria : Animowane, Fantasy, Przygodowe

Film opowiada historię grupy bohaterów z baśni dla dzieci m.in. Świętego Mikołaja i Królika Wielkanocnego, którzy łączą swoje siły, aby przezwyciężyć Króla Ciemności, Pitcha, nim sprowadzi na świat wieczną ciemność.

Ocen film:
7-01-2015, 12:58 |   Wyświetleń: 581   |   Dodane komentarze (0)  

Odlotowe szaleństwo / Airborne (1993) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Przygodowe
Po przeprowadzce do obcego miasta nastoletni Mitchell próbuje żyć tam według własnych zasad. Początkowo zostaje odrzucony przez nowe środowisko. Sympatię otoczenia zdobywa dzięki swym sportowym umiejętnościom.
Ocen film:
18-12-2014, 12:42 |   Wyświetleń: 546   |   Dodane komentarze (0)  

Zejście na ląd / Land ho! (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Komedia, Przygodowe
Dwóch byłych szwagrów wyrusza w podróż przez Islandię.
Ocen film:
28-11-2014, 09:00 |   Wyświetleń: 608   |   Dodane komentarze (0)  

10.000 BC / Prehistoryczna legenda (2008) - Lektor / PL

Kategoria : Przygodowe
Bohaterem filmu 10000 BC jest młody oraz odważny myśliwy D'Leh (Steven Strait), który zakochuje się w pięknej niebieskookiej dziewczynie Evolet (Camilla Belle). Zgodnie z podsłuchaną przepowiednią, D'Leh postanawia zdobyć serce swojej wybranki podczas łowów, zabijając Manaka. Dzięki zwycięstwu nie tylko osiągnie swój cel lecz również zostanie nowym przywódcą plemienia oraz jego przyszłym wybawcą, o czym przekona się, w miarę upływu czasu......
Ocen film:
25-11-2014, 08:43 |   Wyświetleń: 918   |   Dodane komentarze (0)  

Geneza planety małp / Rise of the Planet of the Apes (2011) - Lektor / PL

Kategoria : Przygodowe, Sci-fi
Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym San Francisco, gdzie naukowcy prowadzą badania genetyczne, w wyniku których dochodzi do narodzin rasy wybitnie inteligentnych małp i wybuchu wojny o ich dominację nad ludźmi.
Ocen film:
17-11-2014, 11:47 |   Wyświetleń: 2021   |   Dodane komentarze (0)  

Kraina lodu / Frozen (2013) - Lektor / PL

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnegAnna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf.o bałwana o imieniu Olaf.

Ocen film:
17-11-2014, 08:59 |   Wyświetleń: 2252   |   Dodane komentarze (0)  

Cloud 9 (2014) - Lektor / PL

Kategoria : Akcja, Dramat, Przygodowe, Romans
Oto historia snowbordzistki Kayli i byłej, obiecującej gwiazdy snowboardu o imieniu Will. Dziewczyna zostaje z hukiem wyrzucona ze swojej drużyny, w wyniku czego podejmuje indywidualne treningi z Willem Cloudem – byłym mistrzem snowboardu, którego kariera zakończyła się po poważnej kontuzji. Kayla, wraz ze swoim nowym mentorem, ze wszystkich sił dąży do odkupienia win, udowodnienia sportowych umiejętności i odbudowania mocnej pozycji wśród najlepszych snowboardzistów. Will narzuca jej rygorystyczny trening, aby sprawdzić, czy jest w stanie zmierzyć się z najlepszymi. Tymczasem Kayla musi zainspirować Willa do walki z jego największymi wrogami – brakiem wiary w siebie i powracającym zwątpieniem.
Ocen film:
16-11-2014, 15:49 |   Wyświetleń: 618   |   Dodane komentarze (0)  

Hobbit: Pustkowie Smauga / The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Lektor / PL

Kategoria : Fantasy, Przygodowe
Edycja rozszerzona
Druga część filmowej adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będąca wstępem do słynnego "Władcy Pierścieni". To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji "Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: "Hobbit: Niezwykła podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga" oraz "Hobbit: Tam i z powrotem". Nowa trylogia Petera Jacksona powstaje w technice 3D.
Ocen film:
9-11-2014, 15:25 |   Wyświetleń: 2770   |   Dodane komentarze (0)  

Administracja e-filmy24.net.pl zrzeka się odpowiedzialnoœci prawnej w zwiazku z zamieszczonymi materialami. Żadne filmy nie są umieszczone na naszym serwerze, a jedynie informacje i linki prowadzące do nich.